Kütahya Yorgan Yıkama

Kütahya Halı Yıkama
Kütahya Yorgan Yıkama

Kütahya Yorgan Yıkama

2000 yılından bu yana Kütahya'da yorgan yıkama hizmeti veren Star Temizlik memnuniyetiniz için çalışıyor. Yorgan temizliği konusunda müşteri memnuniyeti açısından takdir toplayan Star Temizlik, kalteli temizlikten asla ödün vermeden yılın her günü yorgan yıkama ve diğer hizmetleriyle yanınızda. Yorgan temizleme konusunda aşırı titiz davranarak halılarınız organik yıkama şampuanlarıyla yıkanmakta ve yorganlarınız en ufak bir deformasyona uğramamaktadır. Yorgan yıkama için özenle kurulmuş fabrikamızda tam otomatik stor perde temizleme makinaları ile toz almadan yıkanıp paketlenene kadar otomatik makinalarda el değmeden temizlenmektedir.

Kütahya Yorgan Temizleme

Kütahya Halı Yıkama

Kütahya Halı Yıkama

Kütahya'da halı yıkama, yün halı yıkama, shaggy halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetleri veriyoruz. Halılarınızı adresinizden ücretsiz olarak teslim alıyoruz. Silkeleme makinasında tozlarından arındırıyoruz. Otomatik makinalarda profesyonelce yıkıyoruz ve sıkma makinasında %95 oranında kurutuyoruz.Sıkmadan kalan %5 nem halı asma sistemimiz ile tamamen kurutuyoruz. Halı üzerindeki havları hav alma makinası ile alıyoruz, poşetliyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri

Star Temizlik olarak Kütahya'da temizlik denince akla ilk gelen firma olma yolunda ilerliyoruz. Genel temizlik hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Kütahya temizlik
117456
Ziyaretçi
205203
Temizlenen Halı
110
Yıkanmayı Bekleyen
5256
Mutlu Müşteri