Halı Yıkama Kütahya

Kütahya Halı Yıkama
Kütahya Yün Halı Yıkama

Kütahya Halı Yıkama

2000 yılından bu yana Kütahya'da halı yıkama hizmeti veren Star Temizlik memnuniyetiniz için çalışıyor. Halı yıkama konusunda müşteri memnuniyeti açısından takdir toplayan Star Halı Yıkama, kalteli temizlikten asla ödün vermeden yılın her günü halı yıkama ve diğer hizmetleriyle yanınızda. Halı yıkama konusunda aşırı titiz davranarak halılarınız organik halı yıkama şampuanlarıyla yıkanmakta ve halılarınız en ufak bir deformasyona uğramamaktadır. Halı yıkama için özenle kurulmuş fabrikamızda tam otomatik halı yıkama makinaları ile toz almadan yıkanıp paketlenene kadar otomatik makinalarda el değmeden temizlenmektedir.

Kütahya Halı Temizleme

Halı Yıkama Kütahya

Kütahya Halı Yıkama

Kütahya'da halı yıkama, yün halı yıkama, shaggy halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetleri veriyoruz. Halılarınızı adresinizden ücretsiz olarak teslim alıyoruz. Silkeleme makinasında tozlarından arındırıyoruz. Otomatik makinalarda profesyonelce yıkıyoruz ve sıkma makinasında %95 oranında kurutuyoruz.Sıkmadan kalan %5 nem halı asma sistemimiz ile tamamen kurutuyoruz. Halı üzerindeki havları hav alma makinası ile alıyoruz, poşetliyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri

Star Temizlik olarak Kütahya'da temizlik denince akla ilk gelen firma olma yolunda ilerliyoruz. Genel temizlik hizmetleri için bize ualaşabilirsiniz.

Kütahya Temizlik
117456
Ziyaretçi
205203
Temizlenen Halı
110
Yıkanmayı Bekleyen
5256
Mutlu Müşteri