Kütahya Battaniye Yıkama

Kütahya Halı Yıkama
Kütahya Battaniye Yıkama

Kütahya Battaniye Yıkama

2000 yılından bu yana Kütahya'da battaniye yıkama hizmeti veren Star Temizlik memnuniyetiniz için çalışıyor. Battaniye temizliği konusunda müşteri memnuniyeti açısından takdir toplayan Star Temizlik, kalteli temizlikten asla ödün vermeden yılın her günü battaniye yıkama ve diğer hizmetleriyle yanınızda. Battaniye temizleme konusunda aşırı titiz davranarak battaniyeleriniz organik yıkama şampuanlarıyla yıkanmakta ve battaniyeleriniz en ufak bir deformasyona uğramamaktadır. Battaniye yıkama için özenle kurulmuş fabrikamızda tam otomatik battaniye temizleme makinaları ile toz almadan yıkanıp paketlenene kadar otomatik makinalarda el değmeden temizlenmektedir.

Kütahya Battaniye Temizleme

Kütahya Halı Yıkama

Kütahya Halı Yıkama

Kütahya'da halı yıkama, yün halı yıkama, shaggy halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetleri veriyoruz. Halılarınızı adresinizden ücretsiz olarak teslim alıyoruz. Silkeleme makinasında tozlarından arındırıyoruz. Otomatik makinalarda profesyonelce yıkıyoruz ve sıkma makinasında %95 oranında kurutuyoruz.Sıkmadan kalan %5 nem halı asma sistemimiz ile tamamen kurutuyoruz. Halı üzerindeki havları hav alma makinası ile alıyoruz, poşetliyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri

Star Temizlik olarak Kütahya'da temizlik denince akla ilk gelen firma olma yolunda ilerliyoruz. Genel temizlik hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Kütahya temizlik
117456
Ziyaretçi
205203
Temizlenen Halı
110
Yıkanmayı Bekleyen
5256
Mutlu Müşteri